آتیه صبا و Enso group تفاهم نامه همکاری امضا کردند

فرستادن به ایمیل چاپ

آتیه صبا و Enso group تفاهم نامه همکاری امضا کردند

طي يک نشست کاري شرکت سرمايه گذاري آتيه صبا با شرکت بين الملليEnso group چهار تفاهم نامه همکاري امضا کرد.

به گزارش اداره کل روابط عمومي و امور بين‌الملل صندوق بازنشستگي کشوري به نقل از آتيه صبا، در اين نشست که با حضور دکتر احمدرضا نيک کار اصفهاني مديرعامل شرکت سرمايه گذاري آتيه صبا و ويني کومار مالو مديرعامل شرکت Enso group برگزار شد، چهار تفاهم‌نامه مشارکت و سرمايه‌گذاري در پروژه‌هاي «خريد و اجاره هواپيما»، «مشارکت در پروژه ساخت و تکميل آزادراه شرق سپاهان»، «ساخت مرکز تجارت بين الملل نفت ايران» و «ايجاد تاسيسات بندري در جزيره قشم» به امضا طرفين رسيد.

علاوه بر موارد فوق، ايجاد يک شرکت مشترک جهت شناخت و معرفي فرصت هاي سرمايه گذاري در ايران به شرکت Enso در راستاي استفاده از پناسيل هاي آن شرکت در اجراي طرح ها و پروژه هاي زيربنايي در ايران، مورد توافق دوشرکت قرار گرفت.

 

ادامه مطلب...

موزه آگیرا، بی نظیر ترین فعالیت فرهنگی و تاریخی آموزش و پرورش کشور است

فرستادن به ایمیل چاپ

مدیر عامل موسسه صندوق ذخیره فرهنگیان :

موزه آگیرا، بی نظیر ترین فعالیت فرهنگی و تاریخی آموزش و پرورش کشور است

مدیر عامل موسسه صندوق ذخیره فرهنگیان کشور گفت: موزه آگیرا بخشی از فرهنگ مردم کرمان و بی نظیر ترین فعالیت فرهنگی و تاریخی آموزش و پرورش کشور است.

دکتر شهاب الدین غندالی در نخستین جشنواره آگیرا در مرکز پژوهش های علمی وآموزشی آموزش وپرورش استان کرمان گفت: دانش آموزان و نسل های آینده می توانند با مطالعه و تحقیق بر روی اسناد موجود در موزه آگیرا افق های علمی کشور به ویژه در آموزش و پرورش را گسترش دهند.

 

 

ادامه مطلب...

تقدیر از دکتر غندالی به عنوان یکی از بنیانگذاران موزه آگیرا

فرستادن به ایمیل چاپ

تقدیر از دکتر غندالی به عنوان یکی از بنیانگذاران موزه آگیرا


نخستین جشنواره علمی و پژوهشی آگیرا، تجلیل از برترین‌های معلمان پژوهنده، اساتید راهنما، مخترعان، ادارات و چهره‌ها ماندگار ظهر روز چهارشنبه ١٢ خرداد ١٣٩٥ در پژوهشکده تعلیم و تربیت کرمان برگزار و از مدیرعامل موسسه تقدیر شد.

به گزارش روابط عمومی موسسه صندوق ذخیره فرهنگیان، این جشنواره با حضور مدیران آموزش و پرورش استان و جمعی از فرهنگیان و پیشکسوتان استان کرمان با هدف تجلیل از پژوهشگران و چهره های ماندگار کرمان برگزار شد.

دکتر غندالی در این همایش با اشاره به اهمیت و جایگاه حفظ پیشینه های ارزشمند تاریخ آموزش و پرورش کشور گفت: دانش آموزان ونسل های آینده با مطالعه و تحقیق بر روی اسناد موجود در موزه آگیرا افق های علمی کشور به ویژه در حوزه آموزش و پرورش را گسترش دهند.

«محمد تقی زاده» معاون مالی، اداری و سرمایه گذاری موسسه و مدیرکل اسبق و همچنین «ابراهیم جهانگیری» مدیرکل سابق آموزش و پرورش استان کرمان در این همایش حضور داشتند.

 

ادامه مطلب...

با هدف توسعه صنایع پتروشیمی؛ ایران-آلمان تفاهم نامه ۲میلیارد یورویی امضاکردند

فرستادن به ایمیل چاپ

با هدف توسعه صنایع پتروشیمی؛ ایران-آلمان تفاهم نامه ۲میلیارد یورویی امضاکردند

صنايع پتروشيمي ايران و شرکت «اي. دي. کي. ال» آلمان تفاهم نامه‌اي به ارزش ۲ ميليارد يورو امضا کردند و پيش بيني مي‌شود حجم اين تفاهم تا سقف ۱۰ ميليارد يورو هم افزايش يابد.

به گزارش خبرنگار مهر، تفاهم نامه همکاري ميان پتروشيمي مسجد سليمان با شرکت ADKL آلمان به ارزش ۲ ميليارد يورو امضا شد و اين رقم تا سقف ۱۰ ميليارد يورو قابل افزايش خواهد بود.

اين موافقت‌نامه با هدف گسترش همکاري در زمينه‌هاي تامين مالي، انتقال تکنولوژي و فنآوري و اجراي قراردادهاي EPCF امضا شده است.

 

ادامه مطلب...

شرکت رجا از تخفیف ۲۵ درصدی بلیت قطار به مسافران بالای ۶۰ سال، از ۱۸ خرداد تا ۱۱ تیر خبر داد.

فرستادن به ایمیل چاپ

شرکت رجا از تخفیف ۲۵ درصدی بلیت قطار به مسافران بالای ۶۰ سال، از ۱۸ خرداد تا ۱۱ تیر خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، شرکت حمل و نقل ریلی رجا به مناسبت فرا رسیدن ماه مبارک رمضان، تسهیلات و طرح های جدید تخفیف در بلیت قطارهای خود را در قالب طرح منزلت برای متقاضیان سفر اعلام کرد.

روابط عمومی رجا با اعلام این خبر افزود: از 18خرداد تا 11 تیر سال 95، همه مسافران بالای 60 سال از 25 درصد تخفیف در تهیه بلیت قطارهای این شرکت بهره مند می شوند.

در طرح منزلت شرکت رجا، با توجه به اتصال سیستم فروش بلیت قطار به سامانه ثبت احوال کشور، با ارائه کد ملی و تاریخ تولد متقاضیان و بدون هرگونه روال اداری، بلیت قطار رجا با 25 درصد تخفیف صادر می شود.

هموطنان گرامی برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص لیست مراکز فروش، برنامه حرکت قطارها، بهای بلیت و غیره می توانند با سامانه ارتباط با مشتریان رجا با تلفن های 1539 (از تهران) و 55122417-021 (از شهرستانها) تماس حاصل کنند.


- انتخابات فراگیرترین نهاد مدنی کشور برگزار شد

فرستادن به ایمیل چاپ

انتخابات فراگيرترين نهاد مدني بازنشستگان کشوري ديروز در تهران برگزار شد.


به گزارش اداره کل روابط عمومي و امور بين الملل صندوق بازنشستگي کشوري، نشست مجمع عالي موقت بازنشستگان کشوري به عنوان فراگيرترين نهاد مدني بازنشستگان کشوري با حضور ۱۳۰ نفر از نمايندگان استاني از سراسر کشور و نمايندگاني از وزارت کشور در تهران برگزار شد و ۱۱ نفر عضو هيات موسس مجمع عالي موقت بازنشستگان با راي نمايندگان کانون ها انتخاب شدند.

بر اساس اين گزارش، انتخابات روز گذشته مجمع عالي بازنشستگان کشوري پس از استقرار هيات رئيسه سني و با کانديد شدن ۳۱ نفر از نمايندگان کانون هاي بازنشستگي کشوري، برگزار شد که در نهايت از ميان ۱۱۶ راي ماخوذه، آقايان امير پويان فر از اصفهان، سيروس شاه حسيني از تهران، حسين پورمختار از تهران، ابراهيم بصيرنيا از کرمان، سيد محمد سيدي از مازندران، علي فيضي از تهران، احمد شهسواري از يزد، ام البنين خيرانديش از آذربايجان شرقي، بهمن مختاري از فارس، ابوالحسن ضرغامي از زنجان و عبدالرحيم قاسمي مفرد از خوزستان به عنوان ۱۱ عضو هيات موسس انتخاب شدند.

 

 

ادامه مطلب...

همایش چشم انداز اقتصادی ایران به شناسایی راهکارهای سرمایه گذاری صندوق بازنشستگی کمک می کند

فرستادن به ایمیل چاپ

-

مديرعامل صندوق بازنشستگي کشوري از برگزاري همايش چشم انداز اقتصادي ايران با هدف هم افزايي و بررسي راهکارهاي سرمايه گذاري در صندوق بازنشستگي و با حضور نخبگان اقتصادي کشور خبر داد.

به گزارش اداره کل روابط عمومي و امور بين الملل صندوق بازنشستگي کشوري، دکتر "محمود اسلاميان" با اشاره به برگزاري همايش «چشم انداز اقتصاد ايران و الزامات شرايط جديد براي سرمايه گذاري صندوق هاي بازنشستگي» که قرار است روز سه شنبه هفته جاري در تهران برگزار شود، اظهار کرد: صندوق هاي بازنشستگي در تمام دنيا براي بقا و حفظ ارزش ها و دارائي هايي که کارمندان و کارکنان‏شان سرمايه گذاري کرده اند، ناگزير به فعاليت هاي اقتصادي هستند و براي رسيدن به اين هدف نيازمند برنامه ريزي، هم افزايي و استفاده از نظرات متخصصان امور اقتصادي خواهند بود.

 

ادامه مطلب...

ارتقای بهره وری هتل های جهانگردی ایران با همکاری سنگاپور

فرستادن به ایمیل چاپ

ارتقای بهره وری هتل های جهانگردی ایران با همکاری سنگاپور

مديرعامل صندوق بازنشستگي کشوري از ارتقاي بهره وري هتل هاي جهانگردي کشورمان با همکاري شرکت هاي سنگاپوري خبر داد.

به گزارش اداره کل روابط عمومي و امور بين الملل صندوق بازنشستگي کشوري، دکتر محمود اسلاميان امروز (چهارشنبه) در حاشيه ديدار با "شهزاد نسيم" مديرعامل شرکت بزرگ ساختماني "ميين هارت" سنگاپور با اعلام اين خبر گفت: صندوق بازنشستگي کشوري حدود ۶۰ مجموعه ايرانگردي و جهانگردي در سراسر کشور دارد و درصدد هستيم درصورت توجيه اقتصادي، در نقاط سرمايه پذير با شرکت بزرگ ساختمان سازي "ميين هارت" سنگاپور در جهت ارتقاي بهره وري اين هتل ها به تفاهم مشترک دست پيدا کنيم.

 

 

ادامه مطلب...

صفحه 8 از 94