سودآوری و خدمات صندوق ذخیره فرهنگیان در دولت تدبیر و امید بی نظیر است

فرستادن به ایمیل چاپ

مدیر کل آموزش و پرورش استان کردستان :

سودآوری و خدمات صندوق ذخیره فرهنگیان در دولت تدبیر و امید بی نظیر است

مدیر کل آموزش و پرورش استان کردستان روز شنبه هشتم خرداد ماه ١٣٩٥ در نشست صمیمانه مدیرعامل موسسه صندوق ذخیره فرهنگیان با فرهنگیان این استان ، ضمن تبریک بیست و یکمین سالروز تأسیس صندوق ذخیره فرهنگیان در خصوص فلسفه وجودی آن اظهار داشت: دایر شدن این موسسه در سال ١٣٧٣ در مجلس شورای اسلامی طرح و در خرداد ماه ١٣٧٤ با هدف ارتقاء رفاه و معیشت فرهنگیان به ویژه برای زمان پیشکسوتی و بازنشستگی و همچنین در زمان اشتغال تصویب شد.

رشید قربانی افزود: این موسسه تقریباً در طول این ٢١ سال فراز و فرودهایی داشته است و برای تأمین منافع اقتصادی فرهنگیان در مقاطعی موفق عمل کرده و در برخی مقاطع نیز با چالش هایی روبرو شده است.

وی با بیان اینکه این گفت و شنودها، نشست ها و تعاملات با هدف گسترش فعالیت های صندوق ذخیره فرهنگیان صورت می گیرد تا این موسسه بتواند در آینده، بهتر و بیشتر پاسخگوی نیازهای فرهنگیان باشد تصریح کرد: تا جایی که اطلاع دارم در دو الی سه سال گذشته که همکاران فرهنگی ما در راس موسسه صندوق ذخیره فرهنگیان قرار گرفتند عملکرد این موسسه مطلوب شده است و فرهنگیان عضو موسسه شاهد تغییر قابل توجهی در سود سالانه حاصل از سرمایه گذاری خود در صندوق ذخیره هستند.

 

 

 

ادامه مطلب...

اجرایی شدن طرح خرید اقساطی کالا برای فرهنگیان ١٥ استان

فرستادن به ایمیل چاپ

فرهنگیان می توانند با مراجعه به اداره تعاون آموزش و پرورش محل خدمت خود و تکمیل فرم خدمات فروشگاه های زنجیره ای رفاه و اتکا، تا سقف ١٥ میلیون تومان کالای مصرفی به شکل اقساطی خریداری کنند.

به گزارش روابط عمومی موسسه صندوق ذخیره فرهنگیان، عباس کاظمی آشتیانی مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری اقتصاد و رفاه فرهنگیان در گفتگو با شبکه سیمای جمهوری اسلامی ایران با اشاره به اجرایی شدن طرح خرید اقساطی رفاه کارت برای فرهنگیان ١٥ استان کشور گفت: براساس قراردادی که موسسه صندقو ذخیره فرهنگیان با فروشگاه های زنجیره ای رفاه و فروشگاه های زنجیره ای اتکا بسته است کارت هایی به منظور خرید اقساطی در اختیار فرهنگیان قرار می گیرد که هر کدام مختصات خود را دارند.

وی افزود: طبق قراردادی که با فروشگاه های زنجیره ای رفاه انعقاد کردیم همکاران فرهنگی می توانند با در اختیار داشتن کارت رفاه فرهنگیان تا سقف ١٠ میلیون تومان در کلیه فروشگاه های رفاه و بدون هیچ محدودیتی در نوع و برند کالا خرید انجام دهند و طی ١٠ ماه آن را پرداخت کنند بدون اینکه هیچ کارمزدی به آن تعلق گیرد.


ادامه مطلب...

اطلاعیه

فرستادن به ایمیل چاپ

بازنشستگان عزیز طبق مذاکرات شفاهی جامعه بازنشستگان با اداره بیمه سلامت،شما میتوانید با مراجعه به کلینیک دندانپزشکی ایرانمهرازتخفیف 10%وشرایط اقساطی هزینه ها برخورداردشوید.آدرس:شهرک مطهری بلوار ایثار نبش ایثار 6 کلینیک دندانپزشکی ایرانمهر شماره تماس:09300045001

 

 


تبریک

فرستادن به ایمیل چاپ

یا مهدی ، ای نقطه شروع شفق، ای مجری حق
میلاد تو قصیده بی انتهاییست که تنها خدا بیت آخرش را می داند
بیا و حسن ختام زمان باش . . .

نیمه شعبان سرود زندگی است
نیمه شعبان فرار از بردگی است
نیمه شعبان سلامی از خــــدا
بر همه افراد شهر بنــدگی است . . .
ولادت حضرت مهدی (عج) بر شما مبارک


گزارش جلسه

فرستادن به ایمیل چاپ

گزارش جلسه

درتاریخ 95/2/28 طبق دعوت قبلی درساعت 5عصر جلسه ای با حضوراعضای قبلی صندوق جامعه تشکیل گردید.

آقای بصیرنیا رئیس هیئت مدیره گزارشی ازامور انجام شده وپی گیری های لازم درخصوص مطالبات بازنشستگان به اطلاع رساند.

درمورد صندوق تعاونی بازنشستگان وابسته به جامعه بازنشستگان  کرمان با اعضاء حاضر درجلسه تبادل نظر شد ومقررگردیدازمیان اعضاءصندوق وهیئت مدیره

که درقبال بازنشستگان تعهداتی دارندتعدادی انتخاب شوندتا مدیریت واداره کردن این صندوق را به عهده داشته باشند.

جزئیات اداره صندوق مطابق اساسنامه تعاون ، کار وامور اجتماعی می باشد.

ازجمع حاضرین آقایان حسین طالبی پور ومحمودصفائی و خانم بتول محمدی به عنوان نماینده اعضاء صندوق با اکثریت اراء انتخاب شدند ودونفرهم از اعضاء هیئت مدیره تعین خواهند شد .یک نفر به عنوان بازرس حسین تهامی پور بازرس اصلی و حسین قاینی حصاروئیه بازرس علی البدل تعیین گردید.

 

ادامه مطلب...

صورت جلسه

فرستادن به ایمیل چاپ

صورت جلسه

مجمع عمومی جامعه بازنشستگان آموزش و پرورش زرند به منظور انتخاب اعضای هئت مدیره عصر دوشنبه 95/2/27 در تالارفرهنگیان این شهرستان تشکیل گردید

.اعضای هیئت مدیره جامعه آموزش وپرورش کرمان نیز دراین جلسه حضوریافتند.

دراین برنامه پس از تلاوت آیات قرآن  جناب آقای صادقی ریاست آموزش و پرورش زرند به حضار جلسه خیرمقدم گفتند وپس ازآن جناب آقای بصیرنیا ریئس هیئت مدیره

جامعه کرمان ضمن ارائه گزارش فعالیتهای این مر کز ازفعالیتهای جامعه زرندتشکر کردندوپس ازآن انتخابات انجام گرفت و هیئت مدیره جدید برگزیده شدند.

 

 

ادامه مطلب...

اقدامات رفاهی قابل توجهی در دستور کار موسسه است

فرستادن به ایمیل چاپ

مدیرعامل موسسه صندوق ذخیره فرهنگیان در نشست خبری با اصحاب رسانه :

اقدامات رفاهی قابل توجهی در دستور کار موسسه است

مدیر عامل موسسه صندوق ذخیره فرهنگیان با اشاره به اینکه اقدامات رفاهی مختلفی برای فرهنگیان عضو در دستور کار داریم، گفت: در بخش مسکن فرهنگیان در شهرهای شیراز، کرج، کرمان و مشهد مقدس ورود کرده ایم.

به گزارش روابط عمومی موسسه صندوق ذخیره فرهنگیان، دکتر غندالی در جمع اصحاب رسانه به مناسبت هفته معلم، در پاسخ به سوال خبرنگار صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران در ارتباط با سفرهای زیارتی و سیاحتی موسسه برای فرهنگیان عضو گفت: شرکت مسافرتی زاگرس از شرکت های وابسته به موسسه تا سقف دومیلیون تومان وام سفر برای فرهنگیان در نظر گرفته است.

 

ادامه مطلب...

موسسه صندوق ذخیره فرهنگیان پیشگام اقتصاد مقاومتی است

فرستادن به ایمیل چاپ

مدیرعامل موسسه صندوق ذخیره فرهنگیان در نشست خبری با اصحاب رسانه :

موسسه صندوق ذخیره فرهنگیان پیشگام اقتصاد مقاومتی است

مدیر عامل موسسه صندوق ذخیره فرهنگیان با اشاره به سرمایه گذاری های موسسه به ویژه در حوزه پتروشیمی در راستای جلوگیری از خام فروشی، گفت: شرکت پتروشیمی مروارید با تبدیل یک تن اتیلن به سه تن منواتیلن گلایکول و سه برابر کردن ارزش آن و صادرات به بازارهای جهانی، یکی از نمادهای اقتصاد مقاومتی در کشور است که متعلق به فرهنگیان عضو موسسه است.

به گزارش روابط عمومی موسسه صندوق ذخیره فرهنگیان، دکتر غندالی در نشست خبری به مناسبت هفته معلم در جمع اصحاب رسانه تصریح کرد: یکی از اهداف اصلی ما ایجاد سودآوری پایدار برای اعضای موسسه بوده است تا تحت هر شرایط اقتصادی و مدیریتی خدشه ای به منافع فرهنگیان وارد نشود. لذا در این راستا حوزه هایی برای سرمایه گذاری انتخاب شد کا ما را به این هدف نزدیک سازد.

 

ادامه مطلب...

صفحه 10 از 94