برگزاری گردهمایی

فرستادن به ایمیل چاپ

در گردهمایی کانونهای سراسر کشور که اردیبهشت ماه در یاسوج و مهرماه در زنجان

برگزار گردید نماینده ای از جامعه بازنشستگان کرمان حضور داشت و نمایندگان کانونها نظریات خود را ارائه دادند.

صدور احکام بازنشستگی پیش از موعد برای پنجاه و هفت هزار نفر

فرستادن به ایمیل چاپ

در پی دستور صادق محصولی به سازمان بازنشستگی کشوری ،احکام بازنشستگی پنجاه و هفت هزار نفر طی 3 هفته آینده صادر می شود. صادق محصولی وزیر رفاه و تامین اجتماعی با اشاره به بازنشستگی پیش از مو عد برخی از کارکنان گفت: جلسه ای در همین خصوص با با حضور معاون اول رییس جمهور، معاون برنامه ریزی راهبردی ، معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی ، وزرای اقتصاد ، آموزش و پرورش و مدیران و کارشناسان برگزارشد .

ادامه مطلب...

در روزهای آینده احکام متقاضیان بازنشستگی پیش ازموعد صادر می شود

فرستادن به ایمیل چاپ

مدیرکل روابط عمومی سازمان بازنشستگی کشوری اعلام کرد: تمامی احکام بازنشستگان پیش از موعد ، تا پایان دی ماه صادر و حقوق آنها پرداخت خواهد شد. به گزارش روابط عمومی سازمان بازنشستگی کشوری ، علی تقی زاده با اعلام مطلب فوق افزود: با توجه به تاکید دولت بر رفع مشکلات بازنشستگان پیش از موعد و تامین منابع لازم برای این منظور توسط دولت محترم، صدور احکام تمامی افرادی که اطلاعات آنها به سازمان بازنشستگی کشوری ارایه شده است انجام و حقوق آنها تا پایان دی ماه پرداخت خواهد شد.

ادامه مطلب...

بازنشستگان نمونه مشترک صندوق کشوری معرفی شدند

فرستادن به ایمیل چاپ

درچهارمین همایش روز خانواده و تکریم بازنشستگان ، بازنشستگان برجسته و نمونه ملی کشور معرفی شدند. به گزارش روابط عمومی سازمان بازنشستگی کشوری دراین همایش که همزمان با 25 ذی الحجه و با حضور وزیر رفاه و تامین اجتماعی ، رییس سازمان بازنشستگی کشوری و برخی از نمایندگان مجلس در تالار وحدت برگزار شد از بیست بازنشسته برجسته و نمونه ملی تقدیر شد.

ادامه مطلب...

بانک ویژه بازنشستگان تاسیس می شود

فرستادن به ایمیل چاپ

رییس سازمان بازنشستگی کشوری اعلام کرد: بانک ویژه بازنشستگان مشترک صندوق بازنشستگی کشوری تاسیس می شود. محمد ابراهیم طوبایی که درچهارمین همایش روزخانواده وتکریم بازنشستگان سخن می گفت با اعلام این خبر گفت: ایجاد بانک امیرکبیر پاسخی به خواست بازنشستگان در طول سالیان طولانی است تا بتواند مسایل و مشکلات آنان را پوشش دهد.
وی افزود: با همکاری تیم اجرایی توانمندی ازمجموعه بانکی کشور، مقدمات ایجاد بزرگترین بانک خصوصی فراهم شده و درآینده نزدیک گشایش خواهد یافت.

ادامه مطلب...

تکریم بازنشستگان در25 ذی الحجه برگزار می شود

فرستادن به ایمیل چاپ

مدیرکل روابط عمومی سازمان بازنشستگی کشوری اعلام کرد: مراسم تکریم بازنشستگان امسال نیز همچون سه سال گذشته 25 ذی الحجه در سراسر کشور برگزار می شود. به گزارش روابط عمومی سازمان بازنشستگی کشوری، علی تقی زاده با اعلام این مطلب افزود: بر اساس مصوبه شورای عالی انقلاب فرهنگی عمومی در سال1385 ، با تلفیق روز خانواده در 25 ذی الحجه با روزتکریم بازنشستگان این روز به عنوان روز خانواده و تکریم بازنشستگان نام گذاری شد

ادامه مطلب...

رییس سازمان بازنشستگی کشوری:هدفمند کردن یارانه ها ، یک ضرورت است

فرستادن به ایمیل چاپ

رییس سازمان بازنشستگی کشوری اعلام کرد: اجرای طرح هدفمند کردن یارانه ها نیازمند برنامه ریزی و آمادگی همه جانبه مدیران است. محمد ابراهیم طوبایی که در سمینار «اصلاح الگوی مصرف» و در جمع مدیران عامل و اعضای هیات مدیره شرکت های زیر مجموعه صندوق بازنشستگی کشوری سخن می گفت ، افزود: طرح هدفمندی یارانه ها سالها به عنوان یک ضرورت اجتناب ناپذیر مطرح می شد ، اما نیازمند عزم ملی و شجاعت مجریان بود که درحال حاضر این شرایط درکشور فراهم شده است.

ادامه مطلب...

صفحه 94 از 94