عده ای برای تخریب صندوق هزینه می کنند/ پاشنه آشیل موسسه، مطالبات معوق بانک سرمایه است

فرستادن به ایمیل چاپ

مدیرعامل موسسه در جمع معاونان مالی وزارت آموزش و پرورش و نمایندگان استانی موسسه :

عده ای برای تخریب صندوق هزینه می کنند/ پاشنه آشیل موسسه، مطالبات معوق بانک سرمایه است

مدیرعامل موسسه صندوق ذخیره فرهنگیان با اشاره به عملکرد مثبت مدیران این مجموعه در سه سال اخیر گفت: در زمینه شفاف سازی و اطلاع رسانی خوب عمل کرده ایم اما پاشنه آشیل موسسه بانک سرمایه و مطالبات معوق آن است.

دکتر غندالی روز چهارشنبه ١٧ شهریور ١٣٩٥ در جمع معاونان مالی آموزش و پرورش و نمایندگان استانی موسسه در سالن همایش های صندوق ذخیره فرهنگیان تصریح کرد: عده ای برای تخریب موسسه هزینه می کنند اما من تا هر کجا لازم باشد برای دفاع از منافع اعضای موسسه می ایستم.

 

 

مدیرعامل موسسه با اشاره به فعالیت های اقتصادی موسسه به ویژه در زمینه پتروشیمی و انرژی و سرمایه گذاری های منجر به سودآوری پایدار گفت: در حالی که ما در حال فعالیت اقتصادی مستمر و همکاری با شرکای داخلی و خارجی هستیم، معلمان بدانند که عده ای به نام دفاع از حقوق معلمان در چند روز اخیر بیش از ٥٠٠ میلیارد تومان به صندوق آنها ضرر زده اند.

دکتر غندالی همچنین با اشاره به هجمه های اخیر علیه موسسه یادآور شد: روابط عمومی موسسه به تنهایی و یک تنه در برابر حملات اخیر به منافع معلمان در صندوق ذخیره فرهنگیان واکنش نشان داده و پاسخگو بوده است اما انتظار داریم خود معلمان و سایر مسئولان مرتبط وارد عمل شوند و به طور مستقیم از منافع و دارایی خود حفاظت کنند و اجازه عده ای با هر عنوان و منصبی که دارند به آنها ضرر بزنند.

دکتر غندالی همچنین تاکید کرد: همکاری مشترکی که با آموزش و پرورش شروع شده مبارک است و ما که سه سال است در صندوق بوده و هستیم هدفمان این بوده که از ظرفیت متقابل بهترین استفاده را بکنیم.

وی با اشاره به اینکه همه مدیران شرکت های تابعه از نیروهای متخصص و کارآمد هستند، گفت: در واقع سودآوری موسسه نتیجه تلاش همین نیروهای متخصص است و نرخ بازدهی را نیروهای توانا بالا می برند.

مدیرعامل موسسه گفت: صندوق ذخیره فرهنگیان در بهترین وضع ممکن قرار دارد و هیات های خارجی اصرار دارند با صندوق ذخیره فرهنگیان همکاری کنند.

وی تصریح کرد: باید بانک قرض الحسنه فرهنگیان راه بیافتد که معلمان بتوانند تسهیلات با سود پایین دریافت کنند.

در این نشست همچنین دکتر بطحایی معاون توسعه مديريت و پشتيباني وزارت آموزش و پرورش حضور داشت.